Meniu
Cos de cumparaturi

Switch-uri | eGato.ro

Camera IP mini dome, 1.37MP, lentila varifocala 3-9mm, zoom optic 3x, zoom digital 2x, tehnologie XDNR prenru reducere zgomot, detectie faciala, detec..
3.341,28 Lei
Caracteristici principale8 MP - 1/2" Progressive Scan CMOSLentila cu zoom motorizat: 2.8-12 mm0.01 Lux/F1.2Day&NightWDR, 120dBBLC, 3D DNR, ROICompresi..
1.261,79 Lei
Carcasa cu IR 40m la 60°, 4 bucati LED de putere 2W 850nm, IP65, 220VAC, 12W, 4KG, -40°C-50°C, dimensiune interioara pentru camera 280x80x103mm, alime..
723,53 Lei
Carcasa cu IR 60m la 45°, 8 bucat LED de putere 2W 850nm, IP65, 220VAC, 25W, 4KG, -30°C-50°C, dimensiune interioara pentru camera 280x80x103mm, alimen..
948,20 Lei
Inregistratorul video digital VT-1416HC din seria VT de la ASYTECH este un produs cu performante si optiuni de exceptie care satisface orice exigenta ..
670,82 Lei
Inregistrator Video Digital - Hikvision, compresie H.264+ / H.264, suporta 4 camere analogic HD cu rezolutie de pana la 2 MP, 4 intrari audio HDTVI ov..
172,79 Lei
Inregistratorul video digital VT-1404HC din seria VT de la ASYTECH este un produs cu performante si optiuni de exceptie care satisface orice exigenta ..
216,35 Lei
Inregistrator Video Digital - Hikvision, compresie H.265 Pro + /H.265 / H.264, suporta maxim 16 canale video: 8 camere analogic HD cu rezolutie de pan..
615,65 Lei
Inregistratorul video digital VT-1408HC din seria VT de la ASYTECH este un produs cu performante si optiuni de exceptie care satisface orice exigenta ..
419,63 Lei
Encoder cu 4 canale, RS-485 half duplex, rezolutie 4CIF, 25 fps, H.264, MPEG-4, MJPEG, IPv4, IPv6, 5 VDC..
1.633,51 Lei
High performance industrial switch 8x POE 100M Base-T+2 1000Base-X ports, Backplane 8.8Gbps, Forwarding rate 4.2Mpps, MAC 4K, POE/POE+Support 802.3at/..
1.815,00 Lei
Iluminator IR 160m la 30°, 18 bucati LED de putere 2W 850nm, IP66, 220VAC, 44W, 3.3KG, -40°C-50°C, 285x235x155mmIluminator IR 160m la 30°, 18 buc LED ..
1.256,66 Lei
Iluminator IR 40m la 45°, 9 bucati LED de putere 1W 850nm, IP65, 220VAC, 1000mA, 14W, -30°C-50°C, 100x90x165mm, 0.75KGIluminator IR 40m la 45°, 9 buc ..
380,80 Lei
Iluminator IR 70m la 45°, 9 bucati LED de putere 2W 850nm, IP66, 220VAC, 24W, 1.25KG, -40°C-50°C, 180x115x140mmIluminator IR 70m la 45°, 9 buc LED de ..
666,71 Lei
Izolator video bucla de masa+adaptor video pasiv, cablu mini coax (15cm) intre BNC si blocul terminalIzolator video bucla de masa+adaptor video pasiv,..
76,16 Lei
Echipamentul asigură accesul rapid la cele mai importante funcţii, ca de exemplu zoom-ul camerei şi comandarea comodă a joystick-ului 3D. Tastatura se..
927,83 Lei
KIT RX/TX media convertor folosit in frastructurile CCTV si de transmisie date la transmisia semnalului prin intermediul infrasctructurii de fibra opt..
354,29 Lei
Microfon cu amplificare, pentru camere, -35dB/mV..
57,43 Lei
Afişare 1 - 20 din 120 (6 pagini)